TÓNOVÁNÍ

 

Přes 15 let mícháme na tónovacích automatech nátěrové hmoty. Pro upřesnění dělíme podle použití namíchaných barev do následujících skupin:

FASÁDNÍ  BARVY    akrylátové  a silikonové.        Používáme materiály -báze MIKRAL  a MIKRAL Silikon   výrobce  HET s.r.o., kde je velmi příznivý poměr mezi kvalitou a cenou.   U silikonu výrobce dodává bázi s vyšším podílem silikonu. K probarvení používáme pasty světlostálé i odolné proti UV záření. Běžné balení je 5, 12, 18kg. Lze domluvit i jinak.           K  probarvení nabízíme  více vzorkovnic :Baumit,  HET, RAL, Colorlak, Multocolor, JUB. Můžeme i převzít jiný odstín. Pro každé namíchání založíme recepturu a i v následujících letech namícháme stejný odstín. Můžeme i tónovat další, např.  syntetické barvy do stejného odstínu pro nátěr kovových prvků.  Ceny máme uvedeny v Katalogu v kategorii   Fasáda, kde naleznete MIKRAL  i  MIKRAL -Silikon s cenami pro obecné odstíny. Konkrétní cenu určíme podle objednaného odstínu.  Cena pro sytější červené, žluté odstíny je dražší, nicméně doporučujeme s předstihem kontaktovat náš obchod, kde vám jednak podáme technické rady a můžeme i poskytnout  slevu až do výše 20 %.

AUTOLAKY  akrylátové výrobce  De Beer, Nizozemí. Máme receptury na veškeré značky všech automobilek celého světa za posledních 50 let. Stejnou barvu naplníme i do spreje. Ceny máme uvedeny v Katalogu v kategorii  AUTA  ve zboží Autolak DeBeer  email, perleť metalíza, tužidlo. Metalízu i perleť je potřeba přestříkat průhledným lakem.

SYNTETICKÉ barvy a podobné tónujeme zejména ve vzorkovnici  RAL, můžeme použít i jiné odstíny. Ceny nabízíme ve stejné relaci, jako konkurence,  do konce května 2015 připravujeme ještě slevnění.

POLYURETANOVÉ dvousložkové emaily s vysokou odolností proti otěru i proti slabým kyselinám a louhům -jedná se zejména o U2054,  U2072 a  jednovrstvou U2018. Ceny jsou mírně pod ceníkem  COLORLAKu  -viz na jejich stránkách.