Vážení zákazníci,

náš obchod prozatím není internetový. Po delší době jsme se navíc konečně dostali do úpravy našich webových stránek. Doufáme, že do zahájení hlavní sezony v květnu 2020 připravíme lepší prezentaci a upravíme ceny podle skutečnosti. Z různých důvodů jsme naše stránky cca  3 roky neopravovali.  Ceny tak budou o cca 10%  jako  jinde -vyšší.  I tak si myslím, že nejsou špatné.  Katalog stále používáme jen pro ukázání zboží – v současnosti eviduje  asi 1/10 ze všeho zboží v prodejně.                                   K upřesnění  nám prosím neváhejte  zatelefonovat, nebo poslat email na naši adresu  info@marekbarvy.cz          Evidence zboží v Katalogu je rozdělena do 12ti kategorií,  v každé naleznete hlavní představitele a ceny .Do kategorií Katalogu lze vstoupit přímo na horní modré liště. Navíc lze ještě pod označením  ŠTÍTKY nalézt výrobky pro speciální použití, např. ..Na rez, Asfalty, AKCE a další.  Ve čtverečku  AKCE – SLEVY  na hlavní stránce vás informujeme o možných slevách a uvádíme různé novinky. Hlavní informace o míchání a  tónování barev budou postupně uvedeny v tlačítku  TÓNOVÁNÍ   v modré  liště.

Poznámka k elektronické evidenci tržeb – EET:  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit  kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijat tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 24 hod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je marekivo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.