Vážení zákazníci,

Toto není e-shop. Katalog používáme pouze pro náhled a ukázku zboží – v současnosti  zde evidujeme 10% celkového zboží.                                  K upřesnění nám prosím neváhejte zatelefonovat, nebo poslat email na naši e-mailovou adresu info@marekbarvy.cz.

Evidence zboží v Katalogu je rozdělena do dvanácti kategorií, v každé kategorii naleznete hlavní produkty a ceny. Do kategorií Katalogu lze vstoupit přímo na horní modré liště. Navíc lze ještě pod označením ŠTÍTKY nalézt výrobky pro speciální použití, např. Na rez, Asfalty, AKCE a další. Ve čtverečku AKCE – SLEVY na hlavní stránce vás informujeme o možných slevách a uvádíme různé novinky. Hlavní informace o míchání a tónování barev budou postupně uvedeny v tlačítku TÓNOVÁNÍ v modré  liště.

Poznámka k elektronické evidenci tržeb – EET:  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit  kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijat tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 24 hod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je marekivo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.